Gnoma     

DOPORUČUJEME

TianDe

  • přírodní, léčivé a velmi účinné balzámy na principech činské medicíny
  • získejte zdarma ošetření rukou nebo obličeje
  • transdermální terapie, aromaterapie,
  • konzultace se specialisty

ENKAUSTIKU

CaliVitaClub


Úvod » Tarot pro každodenní využití

Tarot pro každodenní využití

Lidé se od nepaměti snaží dozvědět se něco víc o sobě, o tajemstvích života a o vlastní budoucnosti. Tarotové karty jim v tom pomáhaly celá staletí. Pozornost věnovaná kartám přerostla v hluboké přemítání a nakonec se Tarot stal ”knihou moudrosti pro lidstvo”. Existuje mnoho forem a variací Tarotu, ale všechny jsou založeny na stejném symbolickém základě.

Ted’ je čas, abyste si našli cestu ke skrytým významům těchto karet, pochopit jejich mnoho úrovňovou symboliku. Tarot vám může podat vysvětlení, která jsou přínosná pro každodenní život.

Podvědomě strachy, obranné mechanismy, vsugerovaná omezení a ztrnulé principy nám berou značnou část energie. Kdybychom žili v harmonii s našimi nejvnitřnějšími pocity, mohli bychom tuto energii využít mnohem lépe a efektivněji. Tarot je užitečným pomocníkem na cestě do nitra. Vytvořit uspokojující vztahy s druhými lidmi – s našimi partnery, dětmi, rodiči, přáteli, příbuznými, spolupracovníky a dalšími – je často nesnadné. Často je to tím, že nemáme jasno ve vlastních pocitech, touhách a snech. Podívat se na sebe do zrcadla a vidět dovnitř sebe vyžaduje odvahu, energii a trpělivost – ale též schopnost brát svůj vnitřní svět s porozuměním. Obrazy a symboly Tarotu nám mohou ukázat cestu našich nejvnitřnějších myšlenek, pocitů a hodnocení.

Ráda pracuji s Tarotem společně se svými přáteli a příbuznými a považuji to za příjemný způsob, jak dospět k otevřenější, živější komunikaci.

Každý ze zúčastněných má možnost komentovat nebo pomlčet o jakémkoliv tématu. Úvodní ostych brzy mizí a společně na své pouti plné představivosti a vnitřní pravdy zažíváme plno legrace. I vás by tyto karty mohly posílit a pomoci vám v každé životní situaci. Jediné, co potřebujete, je ochota k tomu.

Lektorka Soňa Navrátilová

Řadit podle 
Výrobce 

Název zboží Cena
Škola tarotu
kurz pro začínající
Cena 1 600 Kč

Osobní konzultace

- netradiční výklad tarotu umožňuje

  • uvědomit si kam směřujeme,
  • vést vnitřní rozhovor,
  • odhalit mentální příčiny nemocí,
  • najít příčinu i rychlé a vhodné řešení problému.

Individuální výklad si můžete objednat.

ŠKOLA TAROTU

Termíny kurzů Školy tarotu Vám na požádaní sdělíme.