Gnoma     

DOPORUČUJEME

TianDe

  • přírodní, léčivé a velmi účinné balzámy na principech činské medicíny
  • získejte zdarma ošetření rukou nebo obličeje
  • transdermální terapie, aromaterapie,
  • konzultace se specialisty

ENKAUSTIKU

CaliVitaClub


Úvod » O Reiki

O Reiki

Co je to REIKI?

Reiki je cesta objevování lepšího v nás a dobrého kolem nás. Má sílu vrátit nás do stavu klidu a harmonie. Tento stav lze popsat jako zdraví nebo celistvost. Naladí nás na přirozenou frekvenci podstaty života, univerzální životní energii, která je všude kolem a také v nás.

Reiki je vesmírná životodárná energie, Reiki je neomezená láska.

Reiki lze užít kdykoli, kdekoli a pro cokoli. Lze ji využít pro všechny účely, za všech podmínek a ve všech situacích. Úspěšně ji používají lidé mnoha vyznání a filozofií. Reiki je nejjednodušší přírodní uzdravující metoda, kterou znám. Když jednou Mistr Reiki naladí člověka na průtok této energie, udrží si člověk tuto schopnost po celý svůj život.

Reiki není biotronická, psychotronická ani myslí řízená energie. Nedochází k přejímání energie od někoho, ani k darování vaší osobní energie.

Reiki je založena na přenášení univerzální životní energie, která je všude kolem nás a také v nás. Nevědomky neustále reagujeme a odpovídáme na tuto energii. Kolem nás je energetické pole, aura. Aura má mnoho úrovní. Má emocionální, mentální, vyšší mentální a několik duchovních vrstev. Vesmír je také naplněn a obklopen aurou. Jedna z vrstev se nazývá ”vesmírná neomezená láska”. Reiki je ”vesmírná neomezená láska”. Jestliže věříte, že Bůh stvořil vesmír, je to ”neomezená Boží láska”. Reiki vychází ze srdce a často je prožívána jako přijímání neomezené lásky. Tato láska má sílu vrátit nás do stavu klidu a harmonie. Tento stav lze popsat jako zdraví nebo celistvost. Pro mnoho lidí je dávání a přijímání této energie duchovním zážitkem.

Působení Reiki

Energie proudí fyzickým tělem skrze čakry, meridiány. Její volný, rovnoměrný proud je podmínkou zdraví.

Při stresu nebo nemoci se tok energie narušuje.

Ošetření Reiki působí tam, kde je proud Ki narušen či oslaben. Reiki proudí tam, kde je jí nejvíce potřeba, bez ohledu na to, kde jsou ruce přiloženy, či na kam se zaměřujeme. Reiki proudí postiženými místy energetického pole a nabíjí je. Zvyšuje vibrační úroveň fyzického těla a jeho okolí, zprůchodňuje energetické dráhy. Jakmile proudí energie přirozeně, orgány a tkáně fyzického těla mohou dokončit vlastní léčebný proces.

Lidé, kteří předávají Reiki energii, nejsou léčitelé. Jsou jen nástroji Reiki. Člověk, který energii dostává, je harmonizován a jeho tělo se může léčit samo a přirozeně. Když energii Reiki předáváte, zároveň vás harmonizuje. Čím více Reiki používáte, tím je účinnější, protože vy sami se stáváte vyrovnanějšími. Každý dokáže využívat jejího pozitivního vlivu a pomáhat při tom i druhým.

Reiki je dostupná každému, kdo se rozhodne vpustit ji do svého života.

Existují tři stupně Reiki.

První stupeň: Jsou harmonizována čtyři energetická centra (čakry) a sladěna s Reiki. 1. harmonizací srdeční čakry se vaše srdce otevře neomezené lásce; 2. harmonizací hrdelní čakry se otevře dráha k vašemu vyššímu vědomí a ustanoví se víra; 3. harmonizace čakry třetího oka umožní rozvíjení vaší intuice; 4. harmonizace korunní čakry vás otevře přijímání neomezené vibrace energie Reiki. Naučíte se pracovat na sobě a na ostatních. První stupeň je základem pro všechny další.

Druhý stupeň: Dochází k další harmonizaci čaker, včetně čaker na dlaních rukou a na chodidlech. Pracujete se třemi z pěti základních symbolů Reiki. Použitím symbolů a otevřených rukou můžete znásobit množství energie, kterou čerpáte pro sebe a ostatní. Učíte se pracovat v oblasti emocionální a duševní, posílat energii na dálku bez přítomnosti léčené osoby.

Třetí stupeň: Stáváte se Mistrem Reiki. Není mnoho lidí, kteří si zvolí tuto cestu, ale jakmile se tak stane, je to cesta naplněna růstem a požehnáním. Život je mi neustálým požehnáním, sloužím a věnuji se lidem s pomocí Reiki. Často bývá rozdělen na etapy, které umožňují postupně přijmout další základní i specifické symboly Reiki.

Vše můžete získat na našich kurzech a seminářích.

Navíc můžete, před kurzem a po kurzu, sledovat a porovnat změny v barvách své aury a proudění energie pomocí jedinečného přístroje "auravideo".

Řadit podle 
Výrobce 
Název zboží Cena
Základní kurz Reiki
zájemcům termín upřesníme
Cena 2 900 Kč
Kurz REIKI 3. stupeň - TERAPEUT
pro zájemce termín upřesníme
Cena 5 000 Kč
Kurz MISTR REIKI  
Kruh Mistrů